Serwis, montaż klimatyzacji Warszawa itp.

  • 52.2297700° - 21.0117800°
  • chlodnictwo.waw@gmail.com
  • Warszawa, Mazowsze

SlimKlima
Serwis chłodniczy

SlimKlima jest specjalistyczną firmą działającą w zakresie : Instalacji,serwisu,sprzedaży systemów klimatyzacji. Nasza oferta to: Klimatyzacja do zastosowań w biurach , firmach , korporacjach, sklepach, lokalach gastronomicznych i zakładach przemysłowych, oraz budynkach mieszkalnych.

Świadczymy również usługi montażu i konserwacji: Serwis centrali wentylacyjnych - konserwacja, Naprawa komór chłodniczych, automatyka chłodnicza, lodówki przemysłowe - sprzedaż, montaż,serwis, konserwacja itp...

Montaż klimatyzacji Warszawa i okolice

Klimatyzacja to kształtowanie mikroklimatu pomieszczenia, po to aby przebywający w nim ludzie czuli się komfortowo. Temperatura, wilgotność i czystość powietrza to kluczowe parametry regulowane przez system klimatyzacji. Ich kombinacja ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego też montaż klimatyzacji należy zlecić pewnemu i profesjonalnemu wykonawcy jakim jest Komforthome. Nasza firma KlimPaw, zamontuje klimatyzację do domu, mieszkania, klimatyzację do biura i wszędzie tam gdzie jest niezbędna.

+48 534 208 180

SlimKlima Klimatyzacje

Nasze realizacje

Montaż klimatyzacji Bemowo

Klimatyzacja Daikin

Montaż klimatyzacji Bemowo

Klimatyzacja Gree

Montaż klimatyzacji Ursus

SlimKlima

SlimKlima Serwis klimatyzacji Włochy

Automatyka
2020 © Naprawa, serwis klimatyzacji Warszawa | Naprawa komór chłodniczych, mrożniczych